Červenec 2010

Sexualita a otázka pohlaví - to co se teď všude řeší

2. července 2010 v 22:49 Pojednání
Nevím co cítím kdo jsem a proč, ale spoléhám na to, že tohle neví nikdo. Takže pokud se trochu přiblížim tomu o čem chci mluvit. Otázka pohlaví. Když najedete na youtube, téměř všichni ji řeší. V angličtině. Zastávají můj názor a možná, že s ním přišli mnohem dřív. Možná že jsem kopírka, možná že nic není z mé hlavy. Ale vím co jsou mé zážitky. Vidím to na sobě. Svoje pocity.
Od mala jsem trochu víc drsná, trochu jsem vždycky kašlala na pěkně uhlazené vlasy, na hodinové řešení co na sebe a na holčičí oblečení vůbec. Učitelka si mě pletla s klukem a spolužáci mi taky říkali že se chovám jako kluk. Hm a co. Nevím jestli je to pravda, možná mám trochu jiný myšlenkový pochody a možná o trochu méně ženskosti v krvi. Každopádně kluk striktně nejsem a vlastně holka taky tak úplně. Jsem prostě kdo jsem - nemusí existovat přesná definice. Když jsem ve škole dospěla do stádia (myslím základku) kdy si všechny holky začly holit nohy a podpaží a kdovíco. Byla jsem totálně OUT nadvakráte. Dnení doba vyžaduje aby jste se od páté třídy malovali, nosili podprsenky a holili si všechno co jen jde. Neuznávám to, ale stejně se tím řídím. Nosila li bychn krátké kalhoty a neměla oholené nohy, byla bych divná, nechutná a zaostalá. Takže splňuji očekávání. Minimálně, ale splňuji.
Když se ale vzdálíme, myslím že na gymplu ( mém prvním) zas byly kecy ohledně mé nepodprsenky. To už mi začlo trochu lézt na nervy. Takže na tohle jsem začla kašlat. Já prostě nepotřebuji nadměrně splňovat očekávání. Nečeká na mně před školou žádnej superkluk co bych se mun potřebovala zalíbit. Mým cílem možná vlastně je, nepouštět si nikoho příliš k tělu. Nejsem zrovna typ člověka co by s někým potřeboval furt šukat nebo prostě jenom chodit. Navázat se, a trávit spoustu času s jednou osobou. Navíc věřím na lásku, že. Má romantická duše se prostě nedokáže smířit s chozením s někým ke komu nic necítí. A to je další bod. Nevím vlastně ani jestli jsem na kluky nebo na holky. Zase něco, co nevím. Pokud by se to ale bralo teoreticky. Má pozornost se soustřeďuje spíš na holky. Poslední dobou. Občas mi dokonce přijde, že malinko frajeřím a to je taky důvod mého jediného stavu hluboké opilosti. (Doufám že se to nikdy nikdo nedozví). Nic však nejni jisté, jelikož mé minulé pokusy o vztah, byly s chlapci (ikdyž to bylo asi před dvěma lety naposled)
Každopádně, má sexuální identita je nejasná, pocity taky, sny taky a tak se všechno musí odvíjet v teoretické rovině. Vrátím se na začátek a budu se opakovat. Nevěřím ve striktní rozdělení pohlaví. Myslím u většiny lidí něco převažuje ON/ONA u některých méně u některých více. U některých to může být vyváženo. Nemá smysl někomu předhazovat co by měl být - respektive kdo by měl být. Protože on někdo je. Nikdo to nezmění ani on sám. Takže ani já nemůžu být o nic víc holka. Jelikož jsem právě taková jaká jsem. Nechci nic měnit. Nepotřebuju nic měnit.
Nedávno jsem šla blízko bytu v triku s límečkem a černejch kalhotech a na lavičce tam seděli kluci. Napřed jsem je vůbec neslyšela ale pak jsem zaslechla jejich spor o tom jestli jsem kluk nebo holka. trvalo jim to asi task dvě minuty a nakonec to rozřešil nějakej prcek větou : Vole to je holka, dyť má kozy. Po téhla větě jsem sebou musela hrozně cuknout a moc mi nechybělo k tomu abych jim šla rozbít hubu (pravděpodobně by to ale asi skončilo tím že by rozbili hubu oni mně). Nevím co mě naštvalo víc, jestli to že mě řeší nějací kluci co nemají co na práci, nebo to že jsem si připadala jak vzácný zvíře a nebo to že použili slovo kozy ve spojení se mnou. Po takovýchhle příhodách si říkám jestli má vůbec cenu vycházet ven a snažit se s každym vycházet (jak to jde, já vycházím ze sarkasmu a pesimismu)

Dny ve Snu

2. července 2010 v 22:47
Uveřejňuji Dny ve Snu - sbírku 15 snů velmi jednoduše popsaných a vzešlých z plodného období asi před čtvrt rokem. Nebojte se mě. A pokud mě znáte tvařte se až mě uvidítě jakože jste to nečetli ;) Záměrně nepíšu 

1