Zelená. Hruška. Křeslo.

12. listopadu 2009 v 22:59 |  Povídání meti řádky
Jdu kolem - kontejner je npalněn ořezanými větvemi - nic závratného. Když tu, vedle, vidím něco - zelená, hruška, křeslo. Ihned se mi vybaví kruh, nebo nějaký Tarantinovský film. Křeslo přesně jako z filmu. Doutník, whisky, boss nebo mrtvola - obrazy zjevující se mi ihned v mysli.
Získalo si mně a tak putovalo pěšky i se mnou 3 stanice a do bytu ve čtvrtém patře. Tíha to celkem byla ale tak nechat ho tam? Hřích. Možná si někdo ,, normální" řekne proč vybírám koše? K čemu mi jsou odpadky? Ale já jsem zcela přesně ochotná odpovědět. Přijde mi zbytečné, kupovat něco co můžu mít zadarmo.... a steněk zbytečné mi připadá vyhazovat něco co nědo ještě vlidu může dlouho používat. Když už jsme u toho, ve velkoobjemových kontejnerech se toho dá najít opravdu dost - a to i věci které se obyčejně sehnat ani nedají. Navíc všechno je opředeno tajenstvím.
Když kouknu na své nové zelené křeslo, ihned mně napadá, co když v něm nědo umřel? Určitě tam někdy někdo pil pivo, určitě tam seděl, četl si noviny, brýle mu spadly do klína, možná sledoval televizi nebo se hádal s manželem či manželkou. Ale nikdy se to nedozvím, jde jenom o
domýšlení, tajemno, záhady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lawiane Lawiane | Web | 12. ledna 2010 v 18:19 | Reagovat

jééééééé hruštička milá, co jsme jí táhly ! To mě těší ji zase vidět! :-) ňuňuňu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama