Kazety v Šapó

29. listopadu 2009 v 18:18 |  Kultůrní zápisky
Tak jsem se po půl roce vydala na koncert. Byly to Kazety. Elektro. Dokonalý.
Dostaneme li se ovšem vůbec ke koncertu samému. Koncert byl v Chapeau - místě nechvalně proslulém, když už né dealerským doupětem tak minimálně diskotékou v druhém patře a velmi komunikativními cizinci všude okolo. Jelikověž nejsem vůbec člověk milující davy už při vstupu mně chytala histérie, což teprv potom dostat se na toaletu.
Když jsem překonala všechny tato úskalí díy svým kamarádkám, bylo zjištěno, že ještě nepřijel DJ co měl být před Kazetami a tak se předpokládaný začátek posouvá z 8 hodin na půl dvanáctou. Stihla jsem si tak opět po nějaké době zakouřit plíce - pfuj. Dj co byl před kazetami byl opravdu něco, a ještě o něco lepší byli ti co slezli nahoře z diskotéky sem dolů a tančili. Obvsláště dokonalý byl kluk v tričku které mělo konce růkávů a tělového dílu zakončeno gumou z boxerek.
Po skončení DJ to konečně začlo. Vyměnili se čátečně lidi a hudba se konečně stala poslouchatelnou. Ani nedokážu pochopit jak jsem se tam vlastně octla - normálně poslouchám spíše něco typu the turtles, the easybeats, rolling stones, beatles, queen, bowie, atd. -ale příjemné překvapení mně neminulo. Ono to elektro je tak ryze neutrální že ho snad může poslouchat každý. Tak se člověk pokupoval do rytmu - jakože ten rytmus je celkem zřetelný.
Celkem odehráli tuším 12 písniček za asi hodinu a půl. Hudba byla fajn jen malinko to prostředí pokulhávalo holt. Koncert skončil a já s potěšením odcházela.

Ukázka Kazet:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama